mcrblg-header-image

search

Pieniny i największe atrakcje Sromowiec Wyżnych


Pieniny są bardzo atrakcyjnym dla turystów miejscem. Przyjeżdżają w te okolice nie tylko grupy zorganizowane czy wycieczki szkolne, ale także turyści indywidualni – seniorzy, młode pary czy rodziny z małymi dziećmi. Właściwie każdy turysta, niezależnie od jego wieku czy zainteresowań doceni walory tych miejsc. Co warto tutaj zobaczyć? Z jakich atrakcji warto skorzystać, przebywając w tej okolicy?

Na pewno organizowanie wypoczynku warto zacząć od planowania noclegów. Warto uzgodnić wszystko wcześniej i najlepiej zarezerwować kwaterunek z wyprzedzeniem – dzięki temu możemy liczyć na naprawdę komfortowe noclegi. Sromowce Wyżne to jedna z wielu miejscowości, które są najchętniej wybierane przez turystów ze względu na ofertę noclegów. Trzeba przyznać, że baza w tej i pobliskich miejscowościach jest naprawdę dobrze rozbudowana i znajdziemy jest tutaj wiele miejsc. Stąd też warto zdecydować się na wypoczynek właśnie w tych spokojnych okolicach.

Dzięki wyborowi Sromowiec Wyżnych możemy nie tylko rozkoszować się spokojną i sprzyjającą wypoczynkowi atmosferą, ale również skorzystać z jednej z największych atrakcji turystycznych regionu – spływu Dunajcem. Niewątpliwie spływ to jedna z najczęściej wybieranych i polecanych turystom atrakcji turystycznych. Jest to ciekawa przygoda, ponieważ taki spływ to dla wielu okazja do płynięcia tratwą po raz pierwszy w życiu. Możliwość podziwiania przepięknej okolicy to dodatkowy atut takiej przygody. Co więcej, zwykle spływ Dunajcem dla turystów kończy się w równie atrakcyjnej Szczawnicy, co stanowi wspaniały pomysł na wycieczkę. Warto wybrać się do Sromowiec Wyżnych między innymi właśnie z tego względu, że znajdziemy tutaj wiele możliwości zaplanowania wolnego czasu.

Oczywiście w okolicy znajdziemy także wiele innych miejsc, które warto odwiedzić. Na pewno warto zajrzeć do takich rejonów, jak Niedzica czy Czorsztyn, które są położone w stosunkowo niewielkiej odległości od Sromowiec Wyżnych. Wobec tego, jeśli zdecydujemy się na pobyt w tej niewielkiej miejscowości, będziemy mogli w szybki sposób dostać się do innych, atrakcyjnych dla turystów miejsc. Jest to na pewno rozwiązanie godne polecenia każdemu turyście. Wypoczynek w Pieninach to doskonała forma relaksu dla każdego turysty poszukującego spokojnego, ale atrakcyjnego miejsca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

close
search
O nas :
EDD Cześć! Jestem Antek Wisła, a to moja narzeczona Róża. Kochamy piesze wycieczki. Jeździmy po Polsce szukając malowniczych miejsc do spacerowania, czy wspinaczki po górach. Przyznam się, że w małej części jestem romantykiem i uwielbiam spacerować nad morzem przy zachodzie słońca.
Zapraszam wszystkich chodziarzy do śledzenia naszego bloga. Opiszemy Wam miejsca, do których warto zawędrować.
Kategorie
  • Brak kategorii
avatar

Hi, guest!

settings

menu