mcrblg-header-image

search

Punkt widokowy w Pucku


Puck cieszy się naprawdę dużym uznaniem wśród turystów na całym świecie, o czym świadczy duża liczba odwiedzin turystów w porze letniej, bowiem wtedy można miło i przyjemnie spędzić czas w gronie znajomych. Jedną z największych atrakcji turystycznych jest punkt widokowy – molo. Idealne miejsce na romantyczne spacery, a nawet oświadczyny, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że do takich tutaj dochodzi. Jest to doskonały punkt obserwacyjny, w którym można się odstresować i zapomnieć o otaczających problemach, dlatego jest to tak często odwiedzane miejsce w Pucku. Molo charakteryzuje się tym, że jest bardzo szerokie, a więc naraz może przebywać tam naprawdę ogrom ludzi, nie trzeba się obawiać, że dla kogoś zabraknie miejsca. Codziennie można zobaczyć tysiące ludzi, którzy podziwiają tamtejszą panoramę z malowniczego punktu widokowego. Molo składa się tylko i wyłącznie z drewna, jednak jest ono nie tylko solidne, ale i bardzo wytrzymałe, więc nie trzeba się obawiać o swoje bezpieczeństwo. Oprócz tego dostrzec można tam specjalnie wykonane podesty na ławeczki, na których można przycupnąć i chwilę odetchnąć w towarzystwie ukochanej osoby. Są dwa wejścia na molo: jedno z nich prowadzi od strony deptaka, a drugie jest przy parku miejskim.

W pobliżu znajduje się port, gdzie cumują nie tylko motorówki, ale też i bardzo eleganckie żaglówki, które można bez problemów podziwiać z punktu widokowego. Molo jest tak popularne i cenione również dlatego, że można tam zjeść, ponieważ znajduje się tam restauracja, która serwuje dania różnych kuchni, więc każdy na pewno znajdzie tam coś odpowiedniego dla siebie, gdy zgłodnieje podziwiając piękne widoki. Zbudowana ona jest na wzór kapitańskiej kajuty, więc goście mogą się tam poczuć jak na otwartym morzu. Puck jest jednym z najlepszych miejsc na wakacje. Baza noclegowa oferowana tam gościom uchodzi za jedną z najlepszych w kraju, a bezkonkurencyjne i urzekające puckie kwatery spełniają oczekiwania nawet najbardziej wybrednych gości. Udanie się na molo to jeden z obowiązkowych punktów wycieczki dla turystów, którzy znajdą się w tym mieście, dlatego warto zabrać ze sobą na taką wyprawę drugą połówkę, która będzie zadowolona z romantycznego spaceru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

close
search
O nas :
EDD Cześć! Jestem Antek Wisła, a to moja narzeczona Róża. Kochamy piesze wycieczki. Jeździmy po Polsce szukając malowniczych miejsc do spacerowania, czy wspinaczki po górach. Przyznam się, że w małej części jestem romantykiem i uwielbiam spacerować nad morzem przy zachodzie słońca.
Zapraszam wszystkich chodziarzy do śledzenia naszego bloga. Opiszemy Wam miejsca, do których warto zawędrować.
Kategorie
  • Brak kategorii
avatar

Hi, guest!

settings

menu